Nieuws

Kleine aanpassing route optocht

Op zaterdag 18 februari zal de optocht na 3 jaar weer door Kokkerhout rijden. Om 13.11 uur zal Prins Heen-en-Weer met Prinses Ciclista van C.V. De Kaninefaaten, het startsein geven voor een middag vol optocht-gezelligheid. Met blaaskapellen die op verschillende plaatsen langs de route de feestvreugde zullen verhogen, nodigen we iedereen weer uit te komen kijken naar alle wagens en loopgroepen.

In verband met zwaarwegende omstandigheden is op verzoek van de gemeente en in goed overleg met de carnavalsvereniging dit jaar de route aan het einde iets aangepast.

Als we via de Koninginneweg onder het viaduct rijden, zullen we rechtdoor, over de Wildlaan naar de rotonde rijden. We slaan dus de Fazantlaan en Meeuwenlaan over. Geef het door aan je vrienden, en zoek een mooi plekje langs de vernieuwde route.

Terug naar overzicht